KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12894158
nr 1289 4158
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Tusch, 3 st, Signerad, 16x20 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:26:58
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg